گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

ساخت گلدسته در زنجان شهرستان خدا بنده ( نزدیک قیدار زنجان ) برای مسجد امام موسی جعفر (ع) – گلدسته سازی در زنجان

گلدسته های این مسجد از جنس رویه ی استیل طلایی بوده و دارای ورق 304 نگیر ضد زنگ می باشد ، همچنین شایان ذکر است که این گلدسته ها دارای شاسی کشی فلزی از جنس پروفیل و ناودانی و … بوده و ارتفاع کل گلدسته از کف تا نوک الله 9 متر می باشد .

 

 ساخت گلدسته در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

 

نصب گلدسته در زنجان

این گلدسته ها بر روی سردرب مسجد امام موسی جعفر (ع) نصب گردیده است و برای دسترسی به قسمت موذنه گلدسته ها پلکانی در داخل گلدسته تعبیه شده است .

گلدسته سازی در زنجان

ساخت گلدسته در زنجان

گنبد و گلدسته سازی لطیفی

کارگاه گنبد و گلدسته سازی لطیفی سازنده انواع گنبد و گلدسته در زنجان و سایر نقاط کشور با 3 کارگاه فعال گلدسته سازی در تهران و دماوند و مازندران آماده عقد قرارداد و ارائه خدمات به مساجد سراسر کشور می باشد .

برای سفارش گنبد و گلدسته مسجد با ما تماس حاصل فرمایید .

09122480802

برای مشاهده سایر تصاویر ساخت گلدسته در زنجان روی تصاویر کلیک نمایید .

3 مسجد معروف در زنجان

در این قسمت به معرفی سه مسجد معروف در زنجان و همچنین ویژگی های معماری اصلی این مساجد از جمله ساخت گنبد ، ساخت گلدسته خواهیم پرداخت.

مسجد ولیعصر (عج) زنجان

مسجد و مدرسه ولیعصر (عج) زنجان به جز شبستان و گنبد زنان دارای سه صحن و شبستان اصلی است که با فاصله زمانی مختلف ساخته شده، این شبستان‌ ها و گنبد ها با طاق ضربی بر روی ستون‌ های آجری و قطوری استوار شده‌ است . این دیوار ها به صورت دیوار حمال بوده و وظیفه ی تحمل بار ثقلی گنبد مسجد را به دوش می کشد  همچنین قدیمی‌ترین صحن این مسجد به عنوان نخستین سازه آن به روزگار آل زندیه باز می‌گردد که از سطح محیط و فضای پیرامون پایین‌تر است و کالبد اصلی در حال حاضر بر فراز این صحن شبستان (زیر گنبد ) قرار گرفته است.

گلدسته سازی در زنجان

گنبد مسجد ولیعصر زنجان

مسجد ولیعصر زنجان

 

مسجد ولیعصر زنجان کانون انقلاب در این شهر بوده است که در حال حاضر به فراموشی سپرده شده است،مسجد حضرت ولیعصر(عج) زنجان به‌ عنوان «مکان رویداد انقلاب اسلامی» در فهرست آثار معنوی کشور ثبت شده است.

این مسجد به‌عنوان پایگاه تأمین ‌کننده فکری و ایدئولوژی انقلاب اسلامی طی سال ‌های ٥٦ و ٥٧ مطرح بود و اولین راهپیمایی مردم زنجان در ٢٦ دی‌ ماه سال ٥٦ به‌ دنبال بسته شدن این مسجد در پی سخنرانی یکی از مبارزان زمان طاغوت رخ داد.

کلمات کلیدی :

گلدسته سازی | گنبد سازی | گنبد سازی در زنجان | گلدسته سازی در زنجان

گنبد و گلدسته حسینیه اعظم زنجان

گنبد مسجد حسینیه اعظم زنجان در جنوب شهر زنجان که بین مدارهای 36 درجه و 37 درجه شمالی و نصف‌النهارهای 48 درجه و 49.5 درجه شرقی واقع شده قرار گرفته است.

گنبد و گلدسته حسینه اعظم زنجان

گنبد و گلدسته حسینه اعظم زنجان

سازنده گنبد و گلدسته حسینه اعظم زنجان

سازنده گنبد و گلدسته حسینه اعظم زنجان

 

مسجد جامع زنجان

مسجد جامع زنجان در بافت بازار زنجان راسته قیصریه قرار گرفته است و بزرگ‌ترین و زیباترین مسجد و مدرسه دینی شهر است که توسط عبدالله میرزا دارا پسر یازدهم فتحعلی شاه قاجار ساخته شده است.

مسجد جامع زنجان

مسجد جامع زنجان

 

برای مشاهده سایر نمونه کارهای مجموعه گنبد و گلدسته سازی لطیفی کلیک نمایید .

گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

 

گلدسته سازی در همدان – تویسرکان
قیمت گلدسته

گلدسته سازی در تویسرکان

گلدسته سازی در ملایر – گلدسته سازی در همدان
گلدسته سازی در همدان

گلدسته سازی در ملایر

 

گنبد سازی

گلدسته سازی