گلدسته سازی استیل

ساخت گلدسته برای عراق

ساخت دو عدد گلدسته استیل طلایی طرح امام حسین برای کشور عراق

گنبد و گلدسته سازی لطیفی سازنده انواع گنبد و گلدسته آماده عقد قرارداد ساخت انواع گنبد و گلدسته برای ایران و عراق می باشد .

whatsapp: +989122480802                         telephone : 09122480802

المزهرة في العراق

المملحة في العراق

بناء المآذن في العراق

 

 

ساخت گلدسته در عراق

ساخت گلدسته در عراق

ساخت گنبد و گلدسته در عراق

ساخت گنبد و گلدسته

گنبد و گلدسته سازی

گلدسته بازسازی شده حرم مطهر در عراق بازسازی شد

گلدسته جنوبی ایوان نجف اشرف عراق پس از مرمت و بازسازی توسط استادکاران و هنرمندان ایرانی، شامگاه یکشنبه سوم شهریور ۹۸ طی آئینی با حضور رئیس ستاد بازسازی عتبات، رئیس دیوان وقف شیعی عراق و تعداد زیادی از زائران و مجاوران حرم مطهر علوی رونمایی شد.

ستاد بازسازی عتبات عالیات عراق ، طرح مرمت خشت‌های مطلای ایوان نجف در سه فاز تعریف شده که در مرحله نخست عملیات مرمت بخش جنوبی و گلدسته عراق آن صورت گرفت و اکنون فاز دوم طرح در جریان است. فاز سوم و پایانی این طرح نیز شامل بخش مرکزی، سردر ورودی و تاج ایوان است. براساس این طرح، خشت‌های مسی آسیب دیده حرم مطهر علوی در عراق که در زمان نادرشاه و به دست استادکاران ایرانی با روکشی از طلا پوشانده و نصب شده بود، پس از قرن‌ها دوباره توسط متخصصان کشورمان مرمت می‌شود. طلای مورد نیاز این طرح را آستان قدس علوی با همت خیرین عراقی تامین می‌ءکند.

طلاکاری گلدسته عراق

محمد کریمی مدیر واحد صنعتی هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات در آئین رونمایی از مناره جنوبی بازسازی شده حرم مطهر علوی با بیان اینکه این طرح براساس آخرین فناوری و استاندارد‌های فنی روز اجرا شده است گفت: بر اثر اصابت تیرو ترکش‌های ناشی از درگیری سال‌های اخیر، بعضی از خشت‌ها، آسیب فراوانی دیده بود که در مراحل مرمت به سختی ترمیم و بازسازی شد.
وی افزود: فرآیند فنی و پیچیده‌ای شامل آنیل، صافکاری، گونیا، ساب زنی، تیکه‌گذاری و جوشکاری انجام شد که پس از پرداخت‌کاری، هر خشت مسی با حدود ۱۰ میکرون آبکاری نیکل و ۱۰ میکرون طلا به مساحت ۲۹۰ متر مربع پوشش داده شد.

 

مآذن الذهب في العراق

 

برای مشاهده نمونه کار ساخت گنبد استیل در پردیس تهران کلیک نمایید .

گنبد سازی در تهران

گنبد سازی در تهران

 

برای مشاهده نمونه کار ساخت گنبد فلزی مسجد در کشور لبنان کلیک نمایید .

سازنده گنبد در لبنان

گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

گلدسته سازی در زنجان

 

گلدسته سازی در همدان – تویسرکان

قیمت گلدسته

گلدسته سازی در تویسرکان

گلدسته سازی در ملایر – گلدسته سازی در همدان

گلدسته سازی در همدان

گلدسته سازی در ملایر